Borçlu Tespiti 

BORÇLU TESPİTİ

Borçlu tespiti kirpi dedektiflik hizmetleri arasında yer alan oldukça kapsamlı bir araştırma türüdür. Alacaklı olduğunuz size borcu olan kişi ya da kişiler ile ilgili sorunlar yaşamakta iseniz; bu kişilere ulaşmakta zorlanıyorsanız, kişilerin nerede olduğunu bulamıyorsanız, haklarında kapsamlı olarak araştırma yapılması gerekeceğinden yapılacak olan araştırmadır.

Kirpi dedektiflik hizmetleri arasında takip çalışmaları mevcuttur. Kısaca takip çalışmalarından bahsetmemiz gerekirse en başta teknik takip, fiziki takip ve sanal takip gelmektedir. Sonrasında yine özel dedektiflik hizmetlerinden biri olan adres tespiti araştırmaları yapılmaktadır. Yapılan tüm bu araştırmalar kişilerin bulunması ile ilgili büyük oranda kolaylık sağlamakta ve gerekli olan tespitlerin yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Borçlu tespiti sonucunda özel dedektiflerimiz tarafından kişilerin gerçek adresleri, nerede yaşadıkları, nerede oldukları tespit edildiği gibi aynı zamanda da kişilere ait herhangi bir taşınır ya da taşınmaz olup olmadığı, mal kaçırma gibi herhangi bir işlem yapıp yapmadıkları, beyan etmiş oldukları gibi maddi sıkıntı içerisinde olup olmadıkları da tespit edilmektedir. Size ayrıntılı olarak bilgi aktarımı yapılmaktadır, yapılan tüm çalışmalarımızda olduğu gibi borçlu tespiti araştırmalarında da elde edilen sonuçlar sizlere somut deliller halinde sunulmakta ve arzu etmeniz halinde bu delilleri kullanarak resmi mercilerde haklarınızı aramanız konusunda destek olunmaktadır. 

BORÇLU TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Borçlu tespiti çalışmalarımızda faaliyet göstermekte olan uzmanlarımız alanında profesyonel olarak hizmet veren özel dedektifler yani eski emniyet mensuplarından veya kıdemli askerlerden oluşmaktadır. Kişiler bu alanda faaliyet gösterirken resmi kurumlardan gelmenin de vermiş olduğu bilinçle ve aynı zamanda sahip olmuş oldukları çevre ile çok daha kolay ve hızlı sonuçlar elde etmektedirler.

Borçlu tespiti konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar tamamen konunun aydınlatılması, bilinmeyenlerin ortaya çıkması tespit edilemeyen kişilerin ya da bu bir kuruluş da olabilir kuruluşların tespit edilmesi üzerine gerçekleştirilmektedir.

BORÇLU BULMA

Borçlu bulma alacağınızı alamadığınız da bir takım kişi ya da kişiler tarafından dolandırıldığınızı düşündüğünüzde kirpi dedektiflerden yapmasını isteyeceğiniz çalışmalardan biridir.

Borçlu bulma bu konuda yapılan bütün çalışmalar özel dedektiflerimiz tarafından her konuda olduğu gibi gerek bireysel gerek gerekse kurumsal olarak gerçekleştirilmektedir. Yalnızca şahsi borçlular için yani yalnızca şahsi alacaklarınız için değil şirket alacaklarınız için de kirpi dedektiflik firmamız ile irtibata geçerek, kendileriyle konu hakkında ayrıntılı olarak konuşarak çalışma yapılmasını talep edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz talebin akabinde sizinle her konuda olduğu gibi bir sözleşme yapılacak ve yapılan sözleşmenin ardından hemen çalışmaya başlanacaktır. Böylelikle borçlu bulma çalışmamız sayesinde alacaklı olduğunuz kişilere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilecek ve elde ettiğiniz deliller neticesinde hukuki yaptırımda da bulunabilme imkanınız olacaktır.